• UA
 • RU
 • EN
 • UA
 • RU
 • EN
 • Послуги

  Рекламне оформлення магазинів

  Наявність професійної команди з багаторічним досвідом, власне виробництво з повним комплексом технологій які сьогодні використовуються в рекламі, монтажні бригади в будь-якому місті, дозволяють нам втілити рекламну акцію будь-якої складності і з упевненістю оформити великі торговельні мережі в найкоротші терміни.

  Текстильні системи «FOCUSWALL» 🔗

  «FOCUSWALL» - це профільні алюмінієві системи для натягування текстильних зображень, за допомогою яких можна якісно і яскраво оформити будь-який торговий простір, а легкість і швидкість зміни зображень дають можливість провести заміну зображень за лічені хвилини і без залучення підрядників.

  Виробництво POS матеріалів

  Повний комплекс послуг: від оригінальної концепції до реалізації та встановлення POS-матеріалу в будь-яких торгових і виставкових точках. Ми беремося за будь-які, навіть найскладніші проекти.

  Друк на текстилі

  Використання сублімаційних чорнил на водній основі, робить цей вид друку не тільки яскравим, але і екологічним. Надруковані зображення можна складати при доставці, гладити або відпарювати, а також без проблем прати. Використання текстильних зображень на системах «FOCUSWALL» робить цей вид друку найбільш ефективним.

  Широкоформатний друк

  Наш технологічний парк оснащений усім необхідним сучасним обладнанням. Це дає нам можливість наносити малюнки і фото на будь-які поверхні: від банерних тканин до композитних матеріалів.

  Постдрукова обробка

  Процес ламінування, різання, проклейки продукції скотчем, биговки, фрезерування і проклеювання тканини та інші. Сучасне обладнання дозволяє робити це якісно і швидко.

  Моделювання та проектування

  Команда досвідчених і професійних конструкторів може розробити і підготувати проектну документацію для реалізації сучасних рекламних проектів будь-якої складності.

  Дизайн і верстка

  Команда професійних дизайнерів, в короткий термін втілять будь-яку Вашу ідею в яскраву візуалізацію і розроблять макети для будь-якої рекламної акції.

  Монтаж і доставка рекламних матеріалів

  Проекти будь-якої складності і в будь-якому місті країни ми виконуємо власними професійними монтажними бригадами, включаючи доставку в строк або заздалегідь до старту акції.